Prihlás sa do LEAF Academy.

18.02.2019

LEAF Academy je medzinárodná internátna stredná škola v Bratislave založená na hodnotovom vzdelávaní, s výučbou v anglickom jazyku. Ak máte vo svojom okolí šikovných študentov od 14 do 17 rokov, môžete im prosím posunúť informáciu o tejto príležitosti, pamätajte ale, že prihlášky pre nových záujemcov prijímajú do 28. februára 2019.

Prihlášku nájdeš na tomto linku: https://www.leafacademy.eu/admission/apply/

Od roku 2016 ponúka vzdelávanie v 4-ročnom a 2-ročnom programe mladým ľuďom, ktorí majú potenciál vyrásť v budúcich lídrov a to bez ohľadu na ich socio-ekonomické zázemie. Dnes na LEAF Academy študuje vyše 90 študentov z 12 krajín. Prví absolventi ukončili štúdium v roku 2018 a dnes študujú na popredných univerzitách v USA, Veľkej Británii či v Holandsku (napr. Babson College, New York University, University of Amsterdam alebo University of Cambridge).

Poslaním LEAF Academy je prispieť k rozvoju mladých ľudí s potenciálom vyrásť v osobnosti, ktoré budú v sebe spájať charakternosť, excelentnosť, podnikavé líderstvo a občiansku angažovanosť.

Pre šikovných a aktívnych študentov májú k dispozícii rozsiahly štipendijný program poskytujúci štipendiá až do výšky 98% z celkových školských poplatkov, vďaka čomu si štúdium na LEAF Academy môže dovoliť každý študent.

Čítajte naše príbehy

Naše projekty

Pozrite si na čom pracujeme.
zobraziť projekty

Newsletter