Aktuality / Príbehy / Projekty / Stronger Roots / Pozvánka na online seminár AI TEXT

Pozvánka na online seminár AI TEXT

Predpokladom budovania komunity priaznivcov mimovládnych neziskových organizácií je oslovenie publika. Či už ide o pozvanie miestnej komunity na vaše podujatia, oslovenie dobrovoľníkov pre spoluprácu alebo nadviazanie vzťahov s novými donormi. V tom všetkom prichádza na pomoc umelá inteligencia (AI).

Pripravili sme pre vás online seminár AI TEXT, ktorý sa uskutoční 13. 2. 2024 v čase 10:00 – 12:00. Ukážeme na ňom, ako si uľahčiť vytváranie všetkých marketingových textov s pomocou umelej inteligencie. Predstavíme rôzne nástroje a ich využitie pri príprave textov pre kampane, newslettre, blogy, sociálne siete, weby, prezentácie, ale aj pre preklady, audio, video prepisy, spracovanie e-mailov, analýz… čohokoľvek.

Seminár je určený predovšetkým pre tých, ktorí majú v organizácii na starosti komunikáciu, PR, marketing či fundraising. Pre účasť na seminári nemusíte mať žiadne, resp. minimálne skúsenosti s nástrojmi umelej inteligencie.

Školiteľom je Otto Bohuš, ktorý tvorí texty už skoro štvrťstoročie, tie predajné posledných 15 rokov. O copywritingu bloguje, píše knihy, vydáva Ottoletter a učí vo svojej Škole majstrov textu. Viac sa o ňom dozviete na jeho webe.

Na seminár sa môžete PRIHLÁSIŤ TU do 8.2.2024. Prihláseným účastníkom zašleme deň pred seminárom link na podujatie na platforme ZOOM (pre istotu si skontrolujte aj zložku „Nevyžiadaná pošta/Spam“). Z jednej organizácie sa môžu prihlásiť aj viacerí účastníci. Záznam zo seminára nebudeme vyhotovovať. Účasť na seminári je bezplatná.

Seminár realizujeme v rámci programu  Stronger Roots, ktorý spolufinancuje Európska únia v rámci programu Občania, rovnosť, práva a hodnoty (CERV).

Vyjadrené názory a postoje sú názormi a vyhláseniami autorov a nemusia nevyhnutne odrážať názory a stanoviská Európskej únie alebo Európskej výkonnej agentúry pre vzdelávanie a kultúru (EACEA). Európska únia ani EACEA za ne nepreberajú žiadnu zodpovednosť.

Čítajte naše príbehy

Newsletter