ruka-vyzva-k-ludskosti

(SK) Výzva k ľudskosti žiada predsedu vlády SR: Namiesto nezodpovedných vyjadrení konkrétne činy v prospech riešenia utečeneckej krízy.

18.11.2015

(SK) Iniciátori Výzvy k ľudskosti dnes informovali o spôsobe prerozdelenia finančných prostriedkov prostredníctvom daru spoločnosti TIPOS. Výzva k ľudskosti v prvom kole podporila 6 projektov v celkovej hodnote 257 706,69 EUR, ktoré prakticky pomáhajú riešiť humanitárnu krízu na Balkáne a podporujú integračné aktivity pre utečencov v SR.

Read more

061-koncert_vyzva_live_FACEBOOK

(SK) Oznámenie o zvýšení finančnej alokácie

16.11.2015

(SK) Správca programu oznamuje potenciálnym žiadateľom o poskytnutie finančného príspevku z Programu Výzva k ľudskosti, že bola zvýšená finančná alokácia pre túto výzvu z pôvodnej sumy 156 750 € na novú sumu 242 272 €.

Read more

znak-vyzva-k-ludskosti

(SK) Výzva k ľudskosti: Otvorené II. kolo

10.11.2015

Sorry, this entry is only available in SK.

Read more

Bilateral Fund: Call for grant applications

3.11.2015

Nadácia otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation as the Programme Operator of the Democracy and Human Rights Programme announces a call for grant applications within the Bilateral Fund as of 2 November 2015. The Bilateral Fund will support grant applications aimed at the following: networking and building partnerships, sharing and transferring knowledge, technology, experience, know-how […]

Read more

znak-vyzva-k-ludskosti

TIPOS in cooperation with the Plea for Humanity redistributes first resources for acute refugee aid.

29.10.2015

The first funds from the donation of TIPOS will be distributed to organizations providing practical assistance in a worsening refugee crisis in the coming days. Reallocation is based on the decision of the Council of the Plea for Humanity. The Council consists of initiators of the Plea, independent expert and representatives of the Tipos company as non-voting observers.

Read more

ruka-vyzva-k-ludskosti

(SK) Schválenie vládnej pomoci

21.10.2015

Sorry, this entry is only available in SK.

Read more

2532075

(SK) Hráme za ľudskosť!

18.10.2015

(SK) Hráme za ľudskosť! To bolo motto už ôsmeho ročníka turnaja Bratislavskej ligy v malom futbale (BLMF), ktorý je organizovaný v rámci kampane Šport spája, rôzne farby, jedna hra a Akčných týždňov organizácie Futbal proti rasizmu v Európe (FARE).

Read more

Fotografia1572

If people don’t like them, they throw bottles at their heads

13.10.2015 , , , , ,

A civic association helps to draw attention to incidents of domestic violence against women working in sex business. They have managed to start cooperation with the police and with women working on the street or in brothels. Pointing guns at their heads, threatening with a knife, rapes, fights, strangling or insults. A white van parked near […]

Read more

Výzva k ľudskosti

(SK) VIAC...

Kultúra na rázcestí

(SK) VIAC...

News

Read more...

Our projects

Take a look at what we are working on
show projects